İşletmeniz için daha fazla başarı​

İşinizi- İşletmenizi planlama, organize etme ve yönetme konusunda desteğe mi ihtiyacınız var? Ar. Ad. Consulting’in amacı, bireysel danışmanlık çözümleri aracılığıyla otelcilerin ve restoran işletmecilerinin başarısını sürdürülebilir bir şekilde artırmaktır. Danışmanlık hizmetlerimizde her işletmenin bireyselliği ön plandadır.

Ancak hizmetlerimiz aynı zamanda güncel konaklama konuları ve trendleri hakkında ileri eğitimi de içermektedir. Teklifimiz, otel ve yiyecek içecek sektöründeki girişimcilere, yöneticilere ve çalışanlara yöneliktir. Tüm kurum içi seminerler danışmanlık deneyimine dayanır ve her işletmeye özel olarak hazırlanır.

Ücretsiz ön danışmanlıklarımızla, konaklama sektörüyle ilgili tüm sorularınız için size çözüm yaklaşımları sunuyoruz.

Restaurantınızı geliştirmek istermisiniz?​

İster bir çorba barı, ister bir atıştırmalık barı veya bir gurme restoranı olsun – danışmanlarımız işletmenizi daha da başarılı hale getirmenize yardımcı olacaktır. Bizimle iletişime geçiniz!

HOGA için danışmanlık çözümleri

HOGA için danışmanlık çözümleri​

İşletmenizi test edin. Uzmanlarımız size pazarda nasıl konumlandığınızı, konseptinizin (hala) güncel olup olmadığını ve bir pazarlama konseptiyle yeni misafir gruplarını nasıl çekebileceğinizi söyleyecektir.

Organizasyon danışmanlığı

Şirket içi iş süreçlerinizi iyileştirmek ister misiniz? Ar. Ad. Organizasyonel danışmanlık, mutfağınızı optimize etmek için size etkili çözümler sunar.

Ekonomik danışmanlık​

İşletmenizin ekonomik potansiyeli nedir? Maliyetler nasıl optimize edilebilir? Ve bankayı nasıl ikna edebilirsiniz? Potansiyellere dikkat çekiyor ve maliyet ve finansmanla ilgili tüm projelerinizde size destek oluyoruz.

Personel yönetimi​

Hedeflenen personel gelişimi, personel yönetiminin tamamı ve sonudur. İşveren markanızı dış dünyaya nasıl cazip bir şekilde aktarabileceğinizi ve istihdama uygun personeli nasıl bulacağınızı, elde tutabileceğinizi ve terfi ettirebileceğinizi güncel yöntemlerle gösteriyoruz.

Mysteriöse Bestätigung - Mystery-Check

Memnuniyetsiz misafirlerin %95'inden fazlası şikayet etmiyor, bir daha da geri gelmiyor. İşte bu yüzden sizin için misafirlerin gözünden bakıyor ve detaylı bir "Mystery-Checks" kullanarak işletmenizi test ediyoruz.

Büyüme ve genişleme danışmanlığı​

Sağlıklı büyüme değişim anlamına gelir ve mevcut organizasyon yapısı için yeni zorluklar getirir. Bireysel organizasyon modeli geliştiriyor ve sorumluluk alanlarını belirliyoruz.  

ADDRESS

72 Madison Avenue
(Between 27th & 28th Street)
New York, NY 10016